Zapomniałeś/aś hasło do MacBook’a? iMac’a? kupiłeś/aś sprzęt i ma jakąś blokadę? Do zdjęcia blokad nie wymagamy żadnych faktur! nie prowadzimy ewidencji Apple!

Zdejmowanie blokad iCloud

Jesteś początkującym użytkownikiem systemu OS X?, zapraszamy Ciebie do działu poradniki gdzie znajdziesz masę wskazówek.

Etapy działania

Pierwszy kontakt

Podczas pierwszego kontaktu prosimy o podanie numeru EMC, nr Axxx oraz datę produkcji, numery i datę można namierzyć na spodzie sprzętu, jeżeli nie widać tych numerów prosimy w mailu podać nr seryjny urządzenia, ewentualnie dostarczyć linka do urządzenia z tej strony linki, wówczas będziemy mogli określić czas naprawy.

Wysyłka sprzętu do nas

Sprzęt należy dobrze zapakować, jeżeli macie Państwo zasilacz prosimy dołączyć do sprzętu, proszę dołączyć kartkę z danymi, imię, nazwisko adres gdzie odesłać sprzęt oraz nr telefonu. Jeżeli muszą Państwo wysłać sprzęt to prosimy wysyłać do Suwałk, jeżeli mieszkacie Państwo niedaleko któregoś z biur, można dostarczyć sprzęt osobiście w godzinach pracy salonu.

Zdjęcie blokady

Zdejmujemy blokady trzeba sposobami, sposób zależy od rodzaju sprzętu oraz możliwości, na początku próbujemy unikać lutowania, niestety nie zawsze da się tym najprostszym sposobem usunąć blokadę, zdjęcie blokady najprostszym sposobem trwa około 3-5 dni.

Czas oczekiwania

W 90% przypadków jest to czas nie większy jak 7 dni razem z wysyłkami, zdarza się czasem problem z dostępnością oprogramowania lub jego niezgodnością, wtedy czas oczekiwanie może się znacznie wydłużyć, na bieżąco będziemy Państwa informować mailami lub smsami.

Instalacja OS X

Po zdjęciu blokady i oczyszczeniu dysku należy zainstalować na nowo system, prosimy o poinformowanie nas jeżeli są tam jakieś ważne dane które chcecie Państwo odzyskać, warunkiem odzyskania danych jest brak założonej blokady filevault. OS X instalujemy standardowo dla wszystkich, nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat! dostajecie Państwo gotowego do pracy laptopa, wystarczy tylko założyć konto iCloud oraz spersonalizować ustawienia systemu takie jak hasło czy login do konta użytkownika.

Zwrot sprzętu

Sprzęt odsyłamy pocztą polską lub kurierem DPD, paczka zawsze jest ubezpieczona. Nie prosimy o przelewy przed naprawą, po naprawie sprzęt odsyłamy za pobraniem na adres z kartki którą Państwo dołączyliście do paczki.

Zdejmowanie blokad iCloud oraz haseł EFI

Zdejmowaniem blokad iCloud/EFI zajmujemy się od około roku czasu, przyczyna zainteresowania tym tematem jest prosta „zapomniałem hasło do mojego Maca”, hasło które utworzyłem w 2010r, Firma Apple odmówiła zdjęcia blokady EFI z mojego MacBooka ponieważ nie posiadałem paragonu z przed 5 lat, zaczęło się kombinowanie…

Wychodzimy z założenia że wszystko da się zrobić i tak zaczęła się nasza przygoda ze zdejmowaniem blokad w urządzeniach Firmy Apple, niektóre rzeczy zajmują więcej czasu jedne mniej, ale wszystko da się zrobić! kwestia sprzętu, posiadanego czasu oraz chęci do samo szkolenia których nam nie brakuje.

Na dzień dzisiejszy blokady zdejmujemy z 99% urządzeń (MacBook, iMac), jest pewien % urządzeń które da się odblokować jedynie generując specjalne kody i to jest te 1% urządzeń których sami nie robimy, generowanie kodów zlecamy dalej innej Firmie, która mieści się po za granicami naszego kraju.

Nasi klienci nie muszą się martwić o cenę usługi… to że to sprzęt jest drogi nie musi oznaczać drogi serwis… nie musicie się Państwo martwić że znikniemy, nie trzeba się martwić że sprzęt nie wróci, jesteśmy realną i rzetelną Firmą! która istnieje na rynku od 1995r i prężnie się rozwija!

Zapraszamy do kontaktu Osoby zainteresowane, chętnie odpowiemy na Państwa wszelkie pytania.

Czas pracy naszego serwisu nie jest ściśle określony, ale prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 10:00 – 17:00, (weekendy chybił trafił) a mailowo zapraszamy 24/7 (bardzo często odpisujemy nawet do 4 nad ranem).

Niestety nasze salony są otwarte w ściśle określonych godzinach.

Unlockmac.pl

—–

TAGI: icloud drive icloud logowanie blokada icloud icloud login poczta icloud apple icloud icloud zaloguj icloud poczta icloud co to icloud windows icloud download icloud pobierz icloud check icloud zdjęcia icloud for android icloud dla windows iphone icloud jak usunąć konto icloud z iphone bez hasla icloud unlock konto icloud icloud iphone icloud apple icloud photos icloud for windows

2.4/5 - (22 votes)