Marka BMW to lider wśród samochodów premium. Wszystkie oferowane przez nią pojazdy zachwycają rewelacyjnymi osiągami i wyjątkową urodą. Wiele osób nie stać na takie auto, ale nic straconego, bo można skorzystać z leasingu BMW na dogodnych warunkach, a przy okazji uzyskać wysokie odliczenia podatkowe!

Leasing BMW – multum korzyści

Nie ulega wątpliwości, że jeśli poważnie myślimy nad tym rozwiązaniem, powinniśmy zdecydować się na leasing BMW operacyjny, ponieważ to wyjątkowo opłacalna forma finansowania. Zapewnia ogromne korzyści, wśród których najważniejsze jest to, że możemy zaliczyć w koszty firmy powyżej 150.000 zł. Taki leasing BMW to świetna opcja, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę to, ile kosztują nowe samochody tej marki. W ramach leasingu samochodu premium kwotę 150.000 zł można wykorzystać dwa razy – najpierw jako opłatę wstępną i ratę leasingową, a następnie podczas wykupu. Ale to nie wszystko, ponieważ w przypadku wysokiego wykupu z leasingu BMW jesteśmy w stanie zyskać wiele dodatkowych kosztów. 

Leasing BMW – wykup i raty. Co warto o nich wiedzieć?

Wysoki wykup zapewnia naprawdę wiele korzyści, a wśród nich na szczególną uwagę zasługują niskie raty leasingu operacyjnego. Krotki okres finansowania leasingu BMW to automatycznie wyższy wykup przy jednoczesnym wzroście rat. Działa to też w drugą stronę, co oznacza, że jak tylko okres finansowania jest dłuższy, a wykup niższy, to i rata leasingu operacyjnego maleje. Co ważne, leasing BMW zapewnia, że można szybko wykupić samochód, bo już po 1-2 latach. Można też poszukać chętną osobą na przejęcie leasingu BMW (cesja leasingu). A to pozwala na wzięcie kolejnego leasingu auta, dzięki czemu mamy zawsze dostęp do nowego samochodu marki premium – BMW.

Leasing BMW – jaki wykup wybrać?

Nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości odnośnie tego, że leasing BMW to jedna z lepszych opcji, jakie są dostępne, ważne jednak, by wiedzieć, na jaki wykup się zdecydować. Mowa tu oczywiście o wartości samochodu, którą trzeba ponieść, gdy kończy się umowa. Jeszcze jakiś czas temu wykup wynosił ledwie 1%, dzięki czemu uzyskanie taniego leasingu z możliwością wykupu prywatnego było dość łatwe. Przepisy jednak się zmieniły, co sprawiło, że taki wykup przestał być tak atrakcyjny. To jednocześnie determinuje działanie wielu leasingobiorców wybierających leasing z wyższym wykupem. To korzystne pod wieloma względami, również z powodu maksymalizacji odliczeń podatkowych. 

Aby uzyskać korzyści finansowe (na koniec miesiąca lub roku) warto podpisać umowę leasingu operacyjnego samochodu z odroczonym harmonogramem spłat. Jednocześnie w tym samym miesiącu wpłacić kwotę wkładu własnego na konto leasingodawcy, co umożliwi firmie leasingowej wystawienie faktury kosztowej w miesiącu wpłaty. Mamy też gwarancję uzyskania jednorazowego wysokiego kosztu w odpowiednim czasie – na koniec roku podatkowego!

Wiadomo już, dlaczego warto zainteresować się leasingiem BMW wraz z możliwością wysokich odliczeń podatkowych. Nie ma co zwlekać tylko korzystać, by poczuć to finansowo.