Jego urodziny tuż, tuż, a Ty dalej nie masz pomysłu na prezent? Wybranie idealnego upominku, szczególnie dla mężczyzny, może być karkołomnym zadaniem. Dlatego przychodzimy z pomocą i przedstawiamy nasze propozycje.

Kubek – prezent, który zawsze się sprawdzi

Nieważne, czy ktoś jest kawoszem, czy miłośnikiem herbaty – kubek, szczególnie taki spersonalizowany, jest idealnym pomysłem na upominek. To prezent, który jest niezwykle funkcjonalny i może towarzyszyć obdarowanej osobie w różnych momentach dnia. Przy porannej kawie w biurze oraz wieczornej herbacie przed telewizorem. Postaw na zabawny motyw, aby prezentem dla niego poprawić mu humor lub na bardziej stonowany wzór, aby powiedzieć, jak bardzo Ci na nim zależy.

Upominek dla fana komiksów

Jeżeli Twój partner jest miłośnikiem uniwersum Marvela, Star Wars lub świata Gry o Tron, to prezent, który zamierzasz mu dać, wręcz musi być utrzymany w tej konwencji! Wyobraź sobie jego minę, gdy rozpakowuje prezent, który jest idealnie dobrany do jego zainteresowań! Taki upominek sprawia podwójną radość! W sklepach znajdziesz nie tylko typowe gadżety jak kubki czy figurki kolekcjonerskie, ale również lampki na biurko, wycieraczki, a nawet lustro w kształcie szturmowca ze Star Wars. Możliwości są nieograniczone!

Prezent z poczuciem humoru

A może mężczyzna, którego chcesz obdarować, posiada świetne poczucie humoru? W takiej sytuacji najlepiej wybrać prezent, który będzie to odzwierciedlał. Uważasz, że toaletowy zestaw golfowy to przesada? Na pewno nie dla faceta, który swoim poczuciem humoru może obdzielić pół miasta! Jeżeli jednak nie potrafisz przewidzieć reakcji – postaw na coś bardziej stonowanego, jak kubek ze śmiesznym napisem lub otwieracz do piwa, który liczy, ile piw zostało nim już otwarte.

Przy wyborze prezentu, kieruj się przede wszystkim znajomością charakteru osoby, której zamierzasz go podarować. Tylko tak możesz sprawić, że upominek będzie się rzeczywiście podobał, a mężczyzna będzie z przyjemnością korzystał z wybranego przez Ciebie gadżetu.

Rate this post