Wymiana szybki iPhone

Sądzi się, że telefony iPhone to jedne z najlepszych telefonów dotykowych na rynku. Tak jak w przypadku wszystkich innych smartfonów, iPhone nie jest niezniszczalny i może ulec najróżniejszym awariom technicznym. Żaden telefon nie jest w stanie wytrzymać uszkodzeń mechanicznych, dlatego każdy powinien dbać o swój telefon i chronić przede wszystkim wyświetlacz przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Naprawy telefonów

Posiadacze smartfonów decydując się na zakup drogiego telefonu dodatkowo powinno zaopatrzyć się również w szkło hartowane. Dlaczego podejmują taką decyzje ? Przede wszystkim dlatego aby uniknąć wysokich kosztów wymiany wyświetlacza w razie upadku dużej wysokości.

Jaki zestaw zabezpieczający wystarczy, aby nasz telefon nie ucierpiał przy pierwszym upadku?

Statystycznie Polak wydaje na zakup telefonu około: 1500 zł. Często niestety żywotność telefonów skraca się na własne życzenie użytkowników. Zdarza się tak, że po krótkim czasie telefon niefortunnie upada nawet z małej wysokości, a na ekranie pojawiają się pęknięcia lub cały ekran kruszy się w drobne kawałki. Niestety koszt naprawy wyświetlacza jest bardzo wysoki w granicach około 300/400 zł, a w przypadku najnowszego modelu iPhone nawet 1500zl.

Wymiana szybki iPhone

Sądzi się, że telefony iphone to jedne z najlepszych telefonów dotykowych na rynku. Tak jak w przypadku wszystkich innych smartfonów, iPhone nie jest niezniszczalny i może ulec najróżniejszym awariom technicznym. Żaden telefon nie jest w stanie wytrzymać uszkodzeń mechanicznych, dlatego każdy powinien dbać o swój telefon i chronić przede wszystkim wyświetlacz przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Każdy nowy telefon wielkiej światowej korporacji cieszy fanów. Nie ma telefonu, którego premiera wzbudzałaby większe emocje, niż wejście na rynek każdego kolejnego iPhone’a. Fani smartfonów Apple z niecierpliwością wyczekują nowości. W rzeczywistości iPhone’y, mimo że posiadają mnóstwo zalet, nie są jednak pozbawione wad. Na szczęście naprawa najczęstszych usterek jest jak najbardziej możliwa zarówno w serwisach autoryzowanych jak i pogwarancyjnych. Ceny są bardzo różne i mogą zaczynać się od 100zl do 1500zl np. za wymiane szybki w iphone x.

Zbita szybka iPhone

Uszkodzenie wyświetlacza, zbita szybka czy uszkodzony ekran to najpopularniejsze usterki dotyczące tych telefonów. Trzeba jednak przyznać, że w telefonach z jabłuszkiem ekrany wcale nie pękają częściej niż w innych, a sytuacja jest po prostu wynikiem nieuwagi właściciela. Wymiana szybki i wyświetlacza iPhone może kosztować od 150 do nawet 1500 złotych. Dlatego ważne jest aby na każdym kroku starać się uchronić ekran bez uszkodzeniem i korzystać ze szkła hartowanego i etui.

Zalany iPhone naprawa

Zalanie telefonu to usterka równie częsta, co niebezpieczna. Często wystepuje właśnie w okresie wakacyjnym kiedy telefon może być łatwo zalany w wodzie morskiej lub w jeziorze. Ryzyko poważnych uszkodzeń jest szczególnie duże, jeśli telefon został zalany nie zwykłą wodą, a sokiem, piwem, colą lub właśnie wodą morską. W przypadku płynów innych niż „kranówka”, należy przepłukać go zwykłą wodą, a następnie jak najszybciej odwiedzić serwis. Najważniejsza jest szybkość reakcji ponieważ iPhone, który szybko trafi w ręce specjalistów ma duże szanse na powrót do sprawności. W serwisach zwykle udaje się uratować średnio trzy na cztery telefony.

Nie działający Przycisk HOME

Przycisk HOME jak pewnie każdy zauważył jest jednym z najszybciej zużywających się podzespołów iPhone’a. W wyniku częstego usilnego duszenia przycisku palcem przez, co zaczyna działać opornie. W takiej sytuacji najgorszym pomysłem będą na pewno próby samodzielnej. Tymczasem jedynym skutecznym sposobem na naprawę iPhone’a jest w takiej sytuacji wymiana przycisku na nowy.

5/5 - (1 vote)