Używane laptopy do 2000 zł

Używane laptopy do 2000 zł

Jeżeli chcesz kupić wydajny i nowoczesny laptop, a Twój budżet wynosi 2000 złotych, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W tym przedziale cenowym na pewno uda Ci się znaleźć dobrej jakości urządzenie używane. Dowiedz się na ten temat więcej i sprawdź przygotowane przez nas propozycje najlepszych sprzętów.

Używane laptopy z AMSO do 2000 zł

Jeżeli dysponujesz budżetem w wysokości około 2000 złotych, będziesz w stanie zakupić naprawdę przyzwoity laptop poleasingowy. Jest to rozwiązanie idealne dla tych, którzy chcą mieć wydajny sprzęt z nowoczesnymi podzespołami, ale nie chcą przepłacać za nowy egzemplarz. 

W ofercie AMSO nie brakuje tego rodzaju urządzeń. Każdy używany laptop został dokładnie przetestowany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że decydując się na jego zakup, otrzymasz w pełni sprawny technicznie model. 

Używany laptop do 2000 zł to urządzenie uniwersalne. Dzięki wydajnym podzespołom bez problemu poradzi sobie z każdą pracą biurową, a także bardziej wymagającymi zadaniami. Może też z powodzeniem służyć jako urządzenie multimedialne. 

Poleasingowy laptop do 2000 zł – osiągi 

Laptop poleasingowy w tym przedziale cenowym to sprzęt wysokiej klasy. W ofercie AMSO znajdziesz między innymi urządzenia wyprodukowane przez marki takie jak HP, Dell czy Lenovo. Na pewno będziesz zadowolony z ich jakości. 

Jakie parametry może mieć laptop do 2000 zł? W tym budżecie zakupisz urządzenia z procesorem Intel Core i7 albo AMD A12. Możesz pozwolić sobie również na 8, 12 lub 16 GB pamięci RAM typu DDR4. Standardem będzie także szybki dysk SSD o pojemności 240 lub nawet 480 GB. To konfiguracja, która pozwoli Ci na bardzo wiele. 

Laptop do 2000 zł powinien może mieć również wgrany system operacyjny. Najczęściej będzie to Windows 10 w wersji Home lub Professional. Dzięki temu będziesz mógł zacząć korzystać z urządzenia od razu po zakupie, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania i samodzielnej konfiguracji. 

Laptop do 2000 zł – najciekawsze modele

W celu ułatwienia Ci podjęcia wyboru odnośnie zakupu laptopa, przejrzeliśmy aktualną ofertę dostępną na amso.pl i przygotowaliśmy propozycje, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Jesteśmy pewni, że któryś z wymienionych niżej laptopów będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

  • Dotykowy Dell Latitude 7280 – urządzenie z procesorem i7-7600U, 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 480 GB. Nadaje się idealnie do pracy i rozrywki. Jest sprzedawane w komplecie z torbą i innymi akcesoriami.
  • HP EliteBook Folio 1040 – to laptop do 2000 zł, który ma wydajny procesor i5-6200U, szybki dysk SSD i ekran o rozdzielczości 2560×1440 pikseli. Zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania.
  • Lenovo ThinkPad T480 – kolejny laptop z oferty AMSO, obok którego trudno przejść obojętnie. Wydajny procesor, 8 GB pamięci RAM i rozdzielczość Full HD zapewniają wiele możliwości. 

To tylko niektóre z dostępnych na stronie modeli. Oferta amso.pl jest stale aktualizowana i rozszerzana. Zachęcamy do regularnych odwiedzin sklepu i sprawdzania pojawiających się w nim nowości. To najlepszy sposób, by natrafić na najbardziej opłacalne okazje!