Praca na wysokości wymaga profesjonalnego sprzętu, zapewniającego wydajność, a równocześnie bezpieczeństwo pracowników. Gdzie kupić najlepsze urządzenia i na co zwrócić uwagę?

Jak wybrać dealera?

Wiele firm oferuje sprzedaż podnośników i innych maszyn potrzebnych do prac budowlanych na wysokości. Wybierając dealera należy zwrócić uwagę, na jakość maszyn oraz ich dostępność. Produkty znanych marek, jak JLG gwarantują prawidłowe działanie i długą żywotność. Sprzedawca jest zobowiązany do zapewnienia serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego u klienta. Dotyczy to zarówno sprzętów fabrycznie nowych, jak też używanych. Klient nie może mieć problemu z kupnem oryginalnych, autoryzowanych części do urządzeń. Sprzedaż podestów, czy ładowarek powinna obejmować transport sprzętu na wskazane miejsce. Maszyna dostarczona na czas, o odpowiednich parametrach, to sprawne działanie firmy. Dlatego wskazane jest, by dealer posiadał specjalistyczną flotę pojazdów do przewozu maszyn.

Dodatkowe usługi

Sprzedaż ładowarek czy podestów rozszerzona o doradztwo w wyborze parametrów, to niezmiernie ważna sprawa. Profesjonalny dealer oferuje nie tylko sprzedaż sprzętu. W https://jlg.com.pl/sprzedaz-maszyn/ klient otrzyma pomoc w uzyskaniu finansowania. Doradcy pomogą w staraniach o współfinansowanie z ZUS do zakupu maszyny z tytułu poprawy bezpieczeństwa pracy oraz dotacji UE. Również osoby decydujące się na leasing mogą liczyć na pomoc. Dla wielu osób proces rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego jest trudny, dlatego wsparcie sprzedawcy w tym zakresie jest przydatne. Bardzo ważne jest, by firma oferowała szkolenia dla operatorów maszyn. Podesty ruchome i ładowarki teleskopowe wymagają od operatora specjalnych uprawnień. Pracownik obsługujący sprzęt uzyska kwalifikacje potrzebne do bezpiecznej i skutecznej pracy.

Odpowiednio wybrany dostawca, oferujący sprzedaż ładowarek jest partnerem pomagającym w zwiększeniu produktywności firmy. Dlatego najlepszym sprzedawcą sprzętu będzie ten, który oferuje kompleksową obsługę, od momentu zakupu, po serwis u klienta.

Rate this post