Serwis Apple posiada doświadczenie w błyskawicznej wymianie szybki w iPhone. Pęknięta szybka jest powszechnym problemem z którym borykają się posiadacze tego telefonu. Usterka może być spowodowana upadkiem telefonu nawet z niewielkiej wysokości Uszkodzenie powoduje nie tylko pęknięcie szybki, ale i brak prawidłowego funkcjonowania wyświetlacza. Tym samym utrudnione, a niekiedy niemożliwe jest korzystanie z telefonu. Serwis Apple naprawi wszystkie modele iPhone oferując szybki idealnie dopasowane do wyświetlacza LCD oraz bryły urządzenia. Oferowane szybki są wodoszczelne i odporne na drobne uszkodzenia.

Błyskawiczna wymiana szybki

Wymiana szybki iPhone zwana jest inaczej regeneracją modułu wyświetlacza. Pierwszym etapem wymiany szybki iPhone jest 16 punktowy audyt sprawności telefonu. Po przeprowadzonym audycie odpinane są baterie, a także taśmy. Uszkodzona szybka jest demontowana, a na wyświetlacz nakładana jest nowa. Następnie podpinana jest bateria, jak i taśmy aby móc sprawdzić czy urządzenie działa poprawnie. W przypadku poprawnego działania telefonu ponownie serwisant wykonuje test sprawności iPhone. Założenie szybki w serwisie Apple to gwarancja najwyższej jakości szybki, braku utraty wyrazistości kolorów na ekranie czy też odpowiedniej jasności wyświetlacza. Naprawa szybki opatrzona jest gwarancją.

Profesjonalizm w każdym calu

Serwis Apple to miejsce, gdzie klient ma pewność że jego telefon zostanie należycie i profesjonalnie naprawiony. Zbita szybka wymieniana jest w błyskawicznym tempie na oczach klienta. Dodatkowo sprawdzana jest ogólna sprawność telefonu, aby mieć pewność że iPhone działa bez zarzutu i nie został on naruszony podczas upadku. Zbita szybka może zepsuć nie tylko efekt wizualny urządzenia, ale także uniemożliwić jego użytkowanie. Prawidłowo zamontowana szybka może uchronić przed głębszymi zarysowaniami ekranu. Serwis Apple specjalizuje się w wymianach szybek, gdyż jest to jedna z najpowszechniejszych usterek, które mogą zdarzyć się właścicielom iPhone.

Rate this post