Niezwykła gra strategiczna oferująca zarówno tryb dla pojedynczego gracza, jak i wieloosobowy, Driftland: The Magic Revival, już wkrótce we Wczesnym Dostępie na Steamie!

Driftland: The Magic Revival, inspirowane takimi klasykami jak seria Civilization, Populus, Majesty i The Settlers, to wyjątkowe połączenie strategii czasu rzeczywistego, 4X i god game, rozgrywające się w uniwersum pełnym starożytnej magii. Dynamiczna topografia mapy znacząco wpłynie na gameplay – wyznaczaj swojej armii cele, kontroluj magiczne stworzenia, rozszerzaj granice swojego królestwa i odkrywaj sekrety planety Driftland!

https://youtu.be/kl9gV976x_g

Świetna wiadomość dla wszystkich fanów gier strategicznych – Driftland: The Magic Revival już niedługo trafi do Wczesnego Dostępu na Steamie! Data startu gry na Early Access zostanie ogłoszona wkrótce, a tymczasem wszyscy chętni będą mogli przetestować najnowsze demo w Seattle, w czasie targów PAX West. Grywalna wersja Driftland: The Magic Revival będzie dostępna na 6 piętrze, na stoisku 6003 (Indie Games Polska).

Driftland: The Magic Revival to mieszanka 4X, RTS-a i god game, wzbogacona o świeże pomysły. Dynamiczna topografia terenu złożonego z zawieszonych w próżni wysp znacząco wpłynie na sytuację na polu bitwy. Oswajanie dzikich stworzeń i parowanie ich z wojownikami pozwoli na tworzenie zupełnie nowych jednostek bojowych. Zaś prowadzenie wszystkich działań na jednej mapie oraz korzystanie z widoku taktycznego, z możliwością dynamicznego dostosowywania dystansu, ułatwi zarządzanie swoim rozrastającym się imperium.

Unoszące się w powietrzu wyspy zamieszkuje wiele frakcji i plemion, w skład których wchodzą cztery podstawowe rasy: ambitni ludzie, pracowite krasnoludy, pragmatyczne mroczne elfy i wielbiące naturę, dzikie elfy. Rozwijaj swoje królestwo, korzystając z jego ekonomicznego potencjału. Walcz z pojedynczymi barbarzyńcami lub stworami, a z czasem mierz się z coraz silniejszymi przeciwnikami: obozami rabusiów, i wreszcie całymi cywilizacjami.

Rekrutuj armię. Wyznaczaj cele i ustalaj priorytety. Rozwijaj jednostki, aby mogły zdobywać doświadczenie, nowe poziomy i umiejętności, poprzez umożliwianie im eksploracji, podnoszenie jakości ich siedzib i trening. Warto – weterani są w stanie oswajać i dosiadać smoki oraz inne latające stworzenia. Kransoludy natomiast potrafią konstruować latające jednostki.

Jako jeden z potężnych magów pragniesz zagarnąć Driftland dla siebie. Byłbyś przecież najlepszym władcą, czyż nie? Jesteś lordem władającym magią, posiadasz własny zamek, wieżę, oraz małe królestwo, usytuowane na jednej z wysp. Nastąpił czas, abyś zbudował swą własną przyszłość – imperium, którego nikt nie powstrzyma. Eksploruj proceduralnie generowany świat, wydawaj rozkazy i ustalaj cele dla swojej armii. Rozwijaj królestwo, łącząc kolejne wyspy, aby skupić całą władzę w swoich rękach.

DRIFTLAND: THE MAGICAL REVIVAL – GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Eksploruj, walcz i wydawaj rozkazy! Zamiast mikrozarządzania, wyznaczaj cele swojej wiernej armii.
  • 4X, RTS i god game. Unikalne rozwiązanie, łączące zróżnicowane elementy rozgrywki.
  • Dynamiczna topografia. Podzieloną na dryfujące wysepki planetę przed ostatecznym rozpadem powstrzymują potężne, antyczne zaklęcia.
  • Rozgrywka, która nigdy się nie nudzi. Dostosuj złożoność i poziom trudności map i scenariuszy do własnych preferencji.
  • Władaj Driftland – zbuduj imperium! Rozwijaj swoje królestwo, zbieraj surowce, stając się potężnym magiem, i łącz rozdzielone fragmenty planety.
  • Kampania dla pojedynczego gracza i wieloosobowa! Czy samotnie, czy z innymi graczami, Driftland: The Magic Revival to niezwykłe doświadczenie.
  • Oswajaj dzikie stworzenia. Twórz zupełnie nowe jednostki bojowe, parując wojowników ze stworzeniami.
  • Wszystko na jednej mapie. Zarządzaj swym imperium i walcz w tym samym widoku taktycznym, z możliwością swobodnego dostosowywania dystansu.

Aby śledzić informacje związane z grą, odwiedź oficjalną stronę: http://www.stardrifters.com/driftland/, a także Facebooka i Twittera.

O Star Drifters

Star Drifters to niezależne studio zajmujące się tworzeniem gier, którego siedziba mieści się w Warszawie. Firma została założona w 2014 roku przez dwóch weteranów branży: Michała Sokolskiego i Krzysztofa Jakubowskiego. Przez niemal dwie dekady pracowali nad licznymi tytułami przeznaczonymi na wszystkie wiodące platformy i zdobyli ogromne doświadczenie w produkcji gier i zarządzaniu. Przed utworzeniem Star Drifters, w 2000 roku uformowali studio Tatanka. Dwa lata później wspólnie założyli CI Games (City Interactive), firmę odpowiedzialną za tytuły takie jak Lords of the Fallen, Sniper Ghost Warrior i wiele innych. Misją Star Drifters jest tworzenie wciągających, stanowiących wyzwanie gier, które się nie nudzą, i które pozostaną w pamięci graczy na długi czas.

5/5 - (1 vote)