Zwolennicy są zdania, że Xbox Series S nie została dostatecznie doceniona, przeciwnicy zarzucają jej niewielką uniwersalność i otwarcie nazywają sprzętem wyłącznie okazjonalnym.

Postanowiliśmy sprawdzić, kiedy przydaje się najbardziej i w związku z tym – kiedy warto ją wypożyczyć, na przykład – w Plenti. 

Xbox Series S zaskakuje. Co sprawia, że warto korzystać z niej okazjonalnie? 

Przystępna cenowo konsola wciąż budzi wątpliwości graczy, zwłaszcza tych, którzy jeszcze do niedawna pozostawali wierni sprzętom innych marek. Tymczasem Xbox Series S zaskakuje – zwłaszcza jakością grafiki i płynnością gwarantowanej rozrywki. Co decyduje o tym, że warto tę konsolę wypożyczyć i korzystać z jej możliwości również okazjonalnie?

  1. Dostęp do Game Pass. Wraz z konsolą Xbox Series S zyskujesz dostęp do bogatej biblioteki tytułów, w tym tytułów wstecznych. Możesz grać w setki wysokiej jakości gier, również w dniu ich premiery. 
  2. Najmniejszy możliwy rozmiar. Xbox Series S to najmniejsza konsola świata. Rozmiar nie świadczy o jakości – urządzenie wyróżnia nowoczesna architektura Xbox Velocity z dedykowanym dyskiem SSD. Te parametry, w połączeniu z innowacyjną technologią systemu w mikroukładzie zapewnia doskonałą animację – aż 120 klatek na sekundę! 
  3. Funkcja szybkiego wznawiania. Xbox Series S doskonale sprawdza się na imprezach – głównie dzięki funkcji szybkiego wznawiania, umożliwiającej kontynuowanie rozgrywki w miejscu, w którym została przerwana. 
  4. Atrakcyjny obraz i przestrzenny dźwięk. Najmniejsza konsola świata jest maksymalnie atrakcyjna – wszystko za sprawą świetnej grafiki i dźwięku przestrzennego 3D w technologii audio. Dzięki tym innowacjom wirtualny świat staje się jeszcze bardziej… realny. 

Kiedy warto wypożyczyć Xbox Series S?

Jeśli konsola Xbox Series S jest idealna jako urządzenie zapewniające okazjonalną rozrywkę, warto to wykorzystać. Najmniejsza konsola świata może uatrakcyjnić rodzinny weekend, wieczór kawalerski, domówkę albo 16-naste lub 18-naste urodziny, warto także zabrać go na urlop (zwłaszcza jeśli prognozy pogody nie zwiastują niczego dobrego) albo zaproponować uczestnikom imprezy integracyjnej. Gdzie szukać najmu okazjonalnego? W Plenti wypożyczasz na jak długo chcesz, a zamówiony gadżet dostajesz pod wskazany adres. 

Rate this post