Zadbaj o bezpieczeństwo swojego garażu – brama rolowana garażowa

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego garażu – brama rolowana garażowa

Bramy garażowe pozwalają nam na ochronę zawartości naszego garażu, a także chronią przed utratą ciepła. Bramy garażowe rolowane pozwalają zachować dużo przestrzenni zarówno przed wjazdem, jak i wewnątrz naszego garażu. Ponadto z łatwością zamontujemy je w budynkach, które już istnieją oraz podczas budowy nowego domu, więc świetnie sprawdzą się podczas wymiany starych drzwi garażowych, lub jako wybór do realizacji nowego projektu domu. Wybór nowej bramy rolowanej zwiększy nasze poczucie bezpieczeństwa oraz komfort korzystania z naszego garażu zapewniając nam odpowiednią temperaturę wewnątrz garażu.

Brama rolowana garażowa – jakie ma zalety?

Bramy rolowane można z łatwością dopasować do istniejącej już elewacji domu lub wybrać jeszcze na etapie jego projektowania. Dużą zaletą, która wyróżnia je od bram segmentowanych, lub starszych bram garażowych, to wolna przestrzeń pod sufitem i przez to zapewnienie dodatkowego miejsca w naszym garażu. Podczas zamykania bram rolowanych cały pancerz chowa się w specjalnie przygotowanej do tego skrzynce poprzez nawijanie się na wał nawojowy.

Płaszcz bramy wykonany jest z wysokiej jakości profili aluminiowych, które są wypełnione pianką poliuretanową, dzięki czemu brama rolowana garażowa zapewnia doskonałą izolację termiczną. Dla jeszcze większego zabezpieczenia przed utratą ciepła boczne krawędzie mają zamontowane uszczelki szczotkowe. Komfort podczas parkowania naszego samochodu niezależnie pogody panującej na zewnątrz zapewnia zastosowanie napędu elektrycznego, który daje nam możliwość otwierania bramy poprzez pilota, lub przez aplikację w naszym telefonie.

Dla większego bezpieczeństwa zamykania bramy rolowanej jest ona wyposażona w zabezpieczenie, które w przypadku natrafienia na przeszkodę, lub obiekt sprawia, że brama wraca do pozycji otwartej. Ponadto hamulec inercyjny, w który są wyposażone bramy rolowane, zapobiega awaryjnemu opadnięciu płaszcza, które mogłoby być niebezpieczne dla nas, lub dla naszych pojazdów. Zastosowanie tych zabezpieczeń sprawia, że brama garażowa rolowana jest bezpieczna do montażu w naszym domu rodzinnym. https://dopasujrolety.pl/bramy-i-kraty/40-brama-rolowana-mala-pa52.html

Bramy garażowe rolowane – zabezpieczenie dla naszego garażu, sklepu, lub magazynu

Wybór bramy rolowanej to doskonała ochrona przed próbą włamania się do naszego domu przez garaż, a także dodatkowego zabezpieczeni dla naszego sklepu, lub magazynu. Co więcej, wysoki poziom izolacji termicznej bram rolowanych zapewnia optymalną temperaturę wewnątrz naszego obiektu. Profile aluminiowe, które tworzą pancerz bramy, są odporne na działanie czynników atmosferycznych z zewnątrz. To sprawia, że brama przez długi czas pozostaje w nienagannym stanie. Odporność na ścieranie się aluminium jest kolejną zaletą, jaką ma brama rolowana, dzięki czemu zachowuje ona estetyczny wygląd, dlatego idealnie nadaje się do domowych garaży. Wybierając bramę garażową, warto pamiętać, że ich kolorystyka może być dopasowana do elewacji naszego budynku, zapewniając estetyczny wygląd z zewnątrz.

W przypadku braku zasilania w bramach, które działają w oparciu o napęd elektryczny, a ich sterowanie umożliwia nam pilot, mamy także możliwość użycia korby, która jest umieszczona w bramie, dzięki czemu jesteśmy w stanie otworzyć nasz garaż. Wybór bramy rolowanej garażowej to dodatkowe miejsce przed wjazdem i w środku naszego garażu. Jest to także ochrona przed próbą włamania i zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi panującymi na zewnątrz. Ponadto dobra izolacja, którą zapewniają profile aluminiowe, to mniejsza utrata ciepła w naszym garażu, dzięki czemu mamy komfort podczas wychodzenia z naszego samochodu w zimniejsze dni.