Zepsuł Ci się Twój iPhone i szukasz serwis apple warszawa. Przedstawiamy Wam apple serwis. W artykule dowiesz się:

Czym jest Flix?

Jest to serwis apple, który powstał w 2015 roku. Na początku działalności założyciele zajmowali się wyłącznie naprawą iPhone, jednak wraz z rozwojem firmy, rozszerzali zakres usług, tak aby dziś oferować miłośnikom Apple w pełni kompleksową obsługę. Punkt stacjonarny Flix jest dostępny przy ul. Dzielnej 64 w Warszawie. Punkt stacjonarny jest czynny:

  • Poniedziałek – Piątek 10:00 – 19:00
  • Sobota 10:00 – 17:00
  • Niedziela 11:00 – 16:00

Dodatkowo możliwy jest kontakt przez infolinię czynnej 7 dni w tygodniu, 9:00 – 20:00

Korzyści z korzystania z usług firmy

Fliz wskazuje, że wybór właśnie ich wiążę się z wieloma korzyściami. Pierwszą z nich jest możliwość dojazdu. Więcej o tej usłudze można przeczytać poniżej. Kolejną zaletą jest gwarancja oryginalnych części. Jako jedni z nielicznych w branży oferują serwis z użyciem wyłącznie  oryginalnych części. Daje to gwarancje, że po naprawie iPhone powróci do stanu z pudełka. Firma daje gwarancję prywatności i bezpieczeństwa. Naprawa jest dokonywana na oczach klienta. Może mieć on pewność, że żadne z danych na telefonie nie przejdą w niepowołane ręce. Dodatkowo firma daje 6 miesięcy gwarancji na dokonaną u nich usługę. Niewątpliwym plusem jest również szybkość usługi. Flix podkreśla, że usługi są wykonywane nawet w 15 minut. To idealne rozwiązanie dla osób, które wiedzą, że nie mogą na długo rozstać się z telefonem, bo np. nie posiadają żadnego zastępczego. Ceny za serwis są niższe niż u konkurencji. Na stronie w zakładce z cennikiem można zobaczyć dokładne ceny zależne od danej usterki oraz modelu telefonu lub sprzętu firmy Apple. Kwestie niewymienione w cenniku podlegają indywidualnej wycenie.

Oferta Flix z dojazdem

Niewiarygodną wygodę jest opcja dojazdu do klienta. Firma deklaruje, że przyjeżdża na wskazany przez klienta adres i przywraca telefon do pełni sprawności uwaga w…. 15 minut. Oferta występuje na terenie takich miast jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Katowice, Sosnowiec, Gliwice. Dokładna lista miast znajduje się na stronie firmy. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na dojeżdżanie do serwisu i co ważne na długie oczekiwanie na telefon. Serwis iPhone dostępny jest również we Flix z dojazdem. Przy serwisie z dojazdem do cennika doliczane jest 20 złotych opłaty za dojazd. W Warszawie opłata za dojazd wynosi 30 złotych.

Rate this post