Portal STROPY.PL – pierwszy w Polsce system bezpłatnej wyceny oraz porównania stropów online – jest już dostępny w nowej odsłonie. To nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale także ulepszona nawigacja i nowe funkcjonalności, dzięki którym jeszcze szybciej porównamy stropy. Dzięki fachowej pomocy wybierzemy ten najlepszy dla konkretnej inwestycji.

STROPY.PL to odpowiedź na rosnące wymagania współczesnego inwestora, który coraz częściej woli szybko porównać produkty w Internecie i skorzystać z pomocy zaufanego doradcy w konkretnej dziedzinie. Następnie chce jak najszybciej wycenić wybrany produkt online. System daje możliwość porównania wszystkich stopów w jednym miejscu. Aby znaleźć rozwiązania dopasowane do naszych potrzeb, jedyne czego potrzebujemy, to odrobina czasu oraz urządzenie z dostępem do Internetu.

Wybór stropu w trzech krokach

Na łamach serwisu znajdziemy przede wszystkim szczegółowy opis i rozbudowaną specyfikację poszczególnych systemów stropowych. Od teraz na stronie głównej dostępne są trzy zakładki: POZNAJ STROP, WYBIERZ STROP, WYCEŃ STROP. Na podstronie POZNAJ STROP znajdziesz najważniejsze informacje na temat różnych rodzajów stropów. WYBIERZ STROP to kompleksowe zestawienie wszystkich istniejących rozwiązań. W wyborze odpowiedniego systemu stropowego pomoże dostępna na stronie Tabela porównawcza, w której poszczególne rodzaje stropów zostały skategoryzowane i ocenione w pięciopunktowej skali – im więcej punktów (maksymalnie 5), tym strop charakteryzuje się lepszymi parametrami w danej kategorii.

Zaufaj doradcy

STROPY.pl daje także możliwość porozmawiania online z doradcą. Jeśli mamy wątpliwości jaki strop wybrać, wystarczy po prostu o to zapytać. Strop jest jednym z ważniejszym elementów domu, dlatego jego wybór jest bardzo istotny. Zaufajmy fachowym doradcom, a nie przypadkowi.

Błyskawiczna wycena online

Po wyborze produktu spełniającego nasze oczekiwania  możemy przejść do WYCENY STROPU. Portal STROPY.PL oferuje bezpłatną wycenę poprzez stronę WWW. Wystarczy wysłać zapytanie poprzez prosty formularz i poczekać na odpowiedź.

Kompleksowa obsługa

STROPY.PL to jedyna strona, która umożliwia obsługę realizacji zamówienia stropu całkowicie online. Cały proces wyboru i zamówienia odbywa się poprzez stronę WWW. Na nowej stronie w celu uzyskania dodatkowych informacji i szybszej realizacji zamówienia można skorzystać również z funkcji czata i porozmawiać z doradcą w trybie online.

Jedną z nowości STROPY.PL jest także zakładka Projekty, w której znajdziemy gotowe projekty nowoczesnych domów, zawierając opisywane i oferowane w serwisie systemy stropowe. Projekty przygotowane są przez wydawcę katalogów projektowych, firmę Archeton.

Oprócz rozbudowanej wiedzy na temat systemów stopowych nie brakuje również najważniejszych informacji  i aktualności z branży budowlanej. Portal STROPY.PL dostępny jest zarówno z poziomu przeglądarek na komputerach, jak i urządzeń mobilnych.

5/5 - (1 vote)