Brakuje Ci czasu na buszowanie po sklepach, w poszukiwaniu gwiazdkowego prezentu dla Twojej pociechy? W dodatku obawiasz się, że sprawi mu radość wyłącznie drogi upominek? Nic bardziej mylnego! Jeśli szukasz idealnego prezentu – wiedz, że nie liczy się cena, a pomysłowość! Oto kilka propozycji niebanalnych podarunków, które chwycą za serca małych gadżeciarzy.

Dzieciństwo to przepiękny okres – radość z małych rzeczy, pisanie listów do św. Mikołaja, wyczekiwanie na prezenty czy beztroska zabawa… Dlatego, jeśli zastanawiasz się, jaki upominek sprawi, że Twoja pociecha oszaleje z zachwytu, sprawdź listę prezentową stworzoną przez https://smartpozyczka.pl/!

Króliczek dla śpiącej królewny lub królewicza

Rodzicu – pamiętaj, by spełniać marzenia milusińskich! Najlepiej, by były one połączeniem beztroskiej zabawy z rozwojem edukacji i wyobraźni. O jakim prezencie warto pomyśleć? Może o słodkim pluszowym króliczku “usypiaczu”, który wydaje relaksujące dźwięki i piękne kołysanki idealne do dziecięcego snu. Żeby było bardziej ciekawie, nie potrzebuje do tego pomocy baterii! Ba, dziecko nawet pod Twoją nieobecność będzie czuło się bezpiecznie, bo możesz nagrać kilka uspokajających dźwięków. Koszt za taką niebanalną zabawkę mieści się w granicach 99-200 zł.

Ciekawa gra dla bystrzaka

Jeśli Twoje dziecko uwielbia łamigłówki, pomyśl o rozwijaniu jego pasji. Co powiesz na edukacyjne kreskówki na DVD bądź tematyczne gry planszowe? Zmobilizują do zabawy nie tylko młodego człowieka, ale i rodziców! Jest to uniwersalny prezent, z którego ucieszy się mały rozrabiaka, ale też pilny uczeń. Możesz dobrać do tego równie interesujące puzzle, ciekawe układanki czy łamigłówki, które uczą nie tylko koncentracji, ale i logicznego myślenia. Taki zestaw gier dla dzieci można znaleźć w cenach od 40 do 200 zł

… coś dla artystów

Natomiast, jeśli masz w domu “małego Picasso” to najwyższy czas, aby swój talent przeniósł z domowych ścian czy kartek na gadżety, które wyrabiają w nim jeszcze większą zdolność manualną. Są to zabawki konstrukcyjne, klocki czy różnego rodzaju mozaiki dla dziewczynek. Dużo radości wniesie również tablica kredowa będąca miejscem artystycznych radości malca.

A może dodatki do pokoju małego odkrywcy?

Oryginalne dodatki do pokoju Twojej pociechy to również doskonały pomysł na gwiazdkowy prezent. Jednak wybierając je – weź pod uwagę zainteresowania malca. Pościel z ulubionymi postaciami bajkowymi albo z logo ulubionej drużyny piłkarskiej spowoduje, że dziecko oniemieje z zachwytu! Cena za bajkową pościel to ok. 90 zł.

Mamy nadzieję, że nasze propozycje na prezenty gwiazdkowe znajdą swoich właścicieli pod choinką. A jeśli nie – to w końcu jest mnóstwo okazji, aby wręczyć je na urodziny, zajączka czy właśnie na nadchodzące Mikołajki!