Prowadząc własną firmę bardzo często niezbędnym jej elementem jest samochód. Posiadanie mniejszej lub większej floty wymaga jednak pewnych nakładów finansowych, nierzadko całkiem sporych. Co w takim razie zrobić, gdy potrzebujemy niezwłocznie zakupić chociażby jedno auto dla naszej firmy? Wtedy z pomocą przychodzi leasing!

Proponowanych opcji leasingowych jest bez liku. Najważniejsze, aby wybrać tę najatrakcyjniejszą dla nas. Jak jednak to zrobić w zalewie miliona i jednej oferty? Czasami najciemniej pod latarnia. Bardzo często ciekawe propozycje posiadają autoryzowani dealerzy aut konkretnej marki, którzy współpracują z bankami. Przykładem jest francuski koncern Renault, który stworzył ofertę wraz z RC Banque – http://www.renaultfinansowanie.pl/finansowanie/leasing. Jeśli jesteśmy zainteresowani samochodem tej marki (np. nowym Clio czy Kangoo) to rozwiązanie idealnie dla nas!

Co charakteryzuje leasing dla firm od RCI i Renault? Po pierwsze to elastyczne warunki. Opłata wstępna może wynosić nawet 0 zł, okres leasingu można dobrać do swoich potrzeb (od 24 do 60 miesięcy), a raty leasingowe są równe.

Ponadto ofertę cechuje minimum zabezpieczeń i minimum formalności. Procedura zawierania umowy jest banalnie prosta i zajmuje niecałą godzinę, natomiast koszty związane z rejestracją nowego Renault leżą po stronie leasingodawcy. Wielkim udogodnieniem jest również to, że wszystko załatwiamy w jednym miejscu – wchodzimy do salonu Renault, a kwestie związane z zakupem samochodu, finansowaniem oraz ubezpieczeniem załatwiamy od ręki.

Oferta RCI Leasing to świetna propozycja dla wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych samochodami marki Renault. Mimo że na rynku roi się od wielu podobnych rozwiązań, to z dużym prawdopodobieństwem nie znajdziemy równie dobrej oferty na auta francuskiej marki. Renault RCI dołożyło największych starań, by klient mógł w pełni cieszyć się użytkowaniem auta. Dzięki minimalnym formalnościom i jasnym zasadom jest to możliwe.