lineupp – lineuppgroup naciągacze

Zdjęcie blokady z iPhone czy iPada mit? z iPhone ściągają blokady nie liczni z tabletów nie, nie spotkaliśmy w Polsce firmy która by to oferowała w pełni profesjonalnie i pewnie odblokowanie naszego sprzętu.

Spotykamy masę naciągaczy, pełno ofert jest na OLX ale wszystko to naciągacze… miedzy innymi przypadek opisany poniżej.

Firma lineuppgroup lub lineupp.

Firma z Warszawy mieszcząca się przy ul. Szczęśliwicka 20/8 Warszawa Lineupp adres strony lineupp.pl lub też lineuppgroup.pl Firma działa na rynku od jakiegoś czasu, z tego co zauważyliśmy firma żyje z wyłudzania pieniędzy, oferuje usługi zdjęcia blokady simlock, iCloud, EFI oraz innych ale tego nie robi…

Daliśmy nabrać się i my… Dostarczyliśmy sprzęt do Firmy LineuppLineuppgroup osobiście, laptopa MacBook Pro 2015r z blokadę EFI, oraz nr seryjny iPad2 z blokadą iCloud + nr seryjny iPhone 5 w celu zdjęcia simlocka to podobno wystarczyło, laptop został w Warszawie… w czasie oczekiwania na zdjęcie blokady z naszego celowo zablokowanego iPada słyszeliśmy masę różnych historii, na początku że to trwa do 14 dni a wiec cierpliwie czekamy 14 dni, mija 14 dni iPad zablokowany brak kontaktu… telefon włączony, nasze numery zostały ZABLOKOWANE, od razu sygnał zajętości co świadczy o celowym zablokowaniu naszych numerów… dzwoniąc z zupełnie innego numeru sygnał jest, ale nikt nie odbiera…

Wysłaliśmy pismo z żądaniem zwrotu pieniędzy, okazało się że właściciel podobno leży w szpitalu, po miesiącu… Wyszedł ze szpitala, wyjaśniał nam że jakiś kolega miał sprawę załatwić, miał dzwonić do nas i zrobić nasze urządzenia, zdziwiony właściciel Firmy próbuje wyjaśniać całą sytuacje… po czym dzwoni niemalże co 20-30 minut i mówi że pieniądze odeśle, że przeprasza i prosi o tydzień bo obecnie po szpitalu nie ma pieniędzy, zgodziliśmy się… z myślą że może faktycznie leżał w szpitalu?.

Na obietnicach się skończyło, mija termin płatności pieniędzy nie ma, napisaliśmy maila „kiedy możemy się spodziewać zwrotu pieniędzy” dostałem informacje że przelewy realizują w dwóch transzach, w środy i piątki! Moja już piąty piątek i szósta środa a pieniędzy nadal bak…

Po kolejnym miesiącu, masą maili i zapewnień ze odda, dostaliśmy maila…

„twoje roszczeni są bezpodstawne serwis nie ma obowiązku oddawać pieniędzy, bo urządzenia są na czarnej liście” a to ciekawostka, nasz sprzęt jest na czarnej liście, na samym początku z tego co nas poinformowali urządzenie nie jest na żadnych czarny listach! urządzenie w 100% odblokują! nie ma się o co martwić.

Firma dodała na stronie regulamin, który wcześniej w ogóle był inny, wykorzystują fakt regulaminu który umieścili dosłownie tuż od razu po oszustwach… Ludzie w niewiedzy godzą się z faktem utracenia pieniędzy! Bzdura… ten regulamin nie jest żadną formą prawną która pozwala im przywłaszczać pieniądze! Jak sadzimy nie my jedni jesteśmy oszukani, wszystkie komentarze na FB jak i na Google + są kasowane! Sami osobiście dodaliśmy opinię o Firmie która zaraz znikła. Opinie lineupp.

W międzyczasie robili laptopa…

Byliśmy w Firmie w sumie to w domu u Pana Michała, jeden z naszych klientów podesłał nam namiar na tą Firmę wydawała się rzetelna… Zawieźliśmy laptopa MacBook 2015r celem odblokowania EFI, EFI oczywiście było faktycznie zapomniane, ale laptop ma wszelkie dokumenty, kartony i wszystko inne niestety nie był kupiony w iSpocie i Apple odmówiło zmiany hasła… Brak też był ładowarki, stara leży do dziś w szafie pobita, niestety nie da się tego poskładać wiec poprosiliśmy o nową.

Pan Michał laptopa obiecał zrobić w 7 dni! po upływie 7 dni, laptop zrobiony SUPER! poprosiliśmy o odesłanie laptopa za pobraniem 500zł i pojawiły się problemy… Odsyłanie trwało lekko ponad dwa tygodnie, ciągłe ściemnianie, że przypadkiem na zły adres, że laptop wrócił… w reszcie dostaliśmy laptopa! zapłaciliśmy za paczkę otwieramy.

Uruchamiamy a naszym oczom ukazała się blokada EFI! paczka była wysłana za pobraniem z zapewnieniem że robota została wykonana! Dzwoniliśmy celem wyjaśnienia sytuacji dowiedzieliśmy się że „nikt nie kazał formatować dysku i blokada wróciła” czy serwis który robi takie rzeczy nie wie o tym że to wróci? pierwsza rzecz to się czyści dyski… a wiec nasza wina bo my jako osoby które się na tym nie znają, nie poinformowaliśmy Pana Michała że trzeba wyczyścić PRAM… oczywiście ładowarki zapomniał spakować…

Pan Michał zaoferował że wyśle nam pendrive na którym będzie plik, plik który zdejmie blokadę EFI (SCBO) oraz zapomnianą ładowarkę… Po upływie kolejnych 16~~ dni, kolejnym ściemnianiu że nie miał czasu, ża zapracowany dostaliśmy magiczną przesyłkę! Znajdowała się tam wcześniej opłacona ładowarka od IPHONE oraz pendrive z jakimiś dokumentami z sądu… Serio? ładowarka od iPhone?

Nabici w butelkę już więcej nie skontaktowaliśmy się z Panem Michałem bo nie było jak… Na maile odpisuje po nocach abyśmy przypadkiem mu szybko nie odpisali, o simlocku którego miał zdjąć z iPhone 5 nie będziemy już wspominać, inna Firma wykonała nam to za 70 zł w ciągu 3 dni! Telefon też był na czarnej liście według Pana Michała, szkoda tylko że to telefon mojej Mamy i jest jego pierwszą właścicielką.

Ale my nie mamy prawa do roszczenia i zwrotu pieniędzy : )

Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do praktyki tej osoby?

Po konsultacji z prawnikiem, zgodnie z prawem umieszczamy ten artykuł, artykuł nie mija się z prawdą a sprawa Pana Michała skończy swój finał w prokuraturze, nie jesteśmy jedynymi oszukanymi, takich osób jest więcej.

About the author: Unlockmac.pl